
Op 25 november brengt de Palestinian Circus School zijn voorstelling SARAB in Den Amer. De voorstelling vertelt het verhaal van de mens achter de vluchteling. Ook vandaag, in tijden waarin over vluchtelingen bijna uitsluitend in termen van cijfers wordt gesproken, is SARAB meer dan ooit actueel en nodig.
De opbrengst van de ticketverkoop gaat volledig naar The Palestinian Circus School. Daarnaast kan je ook een steunkaart voor 11.11.11 kopen ter waarde van 5 euro. De opbrengst hiervan gaat naar de acties van 11.11.11. voor Gaza.
EXPO

Verder wordt er samen met Diestenaars voor Palestina en PalestinaMuseum vzw kunst tentoon gesteld uit The Palestinian Museum in Birzeit (Palestina).
Deze expo loopt van 19 november 2025 tot 25 november 2025 in de foyer van Den Amer. Kom zeker eens een kijkje nemen tijdens de openingsuren.