5 lessen vanaf wo 05/11/2025
WO 05/11/2025 - 19u30 > 22u30Wat is goede wijn? Welke wijnstijl vind ik het lekkerst? Hoe kies ik de juiste wijn uit het enorme aanbod?
Tijdens vijf praktische lessen gaan we op zoek naar het antwoord op deze vragen. Je leert bewuster te proeven en smaken en geuren thuis te brengen. Zo ontdek je je eigen voorkeuren, binnen en buiten je comfortzone.
Elke les vertrekt vanuit een originele invalshoek op de wijnwereld, los van landen, regio’s of druivenrassen. We proeven telkens een reeks wijnen blind en proberen de karakteristieken te achterhalen. Terroir, het proces van wijn maken, veroudering, wijn en gerechten: het komt allemaal aan bod.
Deze cursus is bestemd voor iedereen die van een goed glas wijn houdt, ervaren of niet. Proeven in groep en indrukken uitwisselen: een verrijkende ervaring!