Workshop: Filodeeg

Ann Koekepan

  • DI 27/09/2022 - 19u > 22u


  • 35 euro (inclusief alle bio-ingrediënten en receptenbundel)
  • Begijnhof Diest
    Clarissazaal

    Infirmeriestraat z/n
    3290 Diest
  • Wachtlijst & ruilshop
    Wil je tickets maar is de voorstelling uitverkocht? Schrijf je dan hier in op de wachtlijst. Tickets te veel? Gebruik dan onze handige ruilshop. Meer info over de werkwijze vind je bij Wachtlijst & Ruilshop. Vergeet zeker niet je telefoonnummer in het vak 'Hoe wil je gecontacteerd worden' te noteren. WACHTLIJST & RUILSHOP

  • Deelnemers: min. 8 - max. 14
  • Meebrengen
    snijplank, keukenmesje, keukenhanddoek, potje voor eventuele overschotjes, schort en schrijfgerief

Tijdens deze workshop staat alles in het thema van filodeeg. We starten met een lekker filohapje op basis van erwtjes en munt. Vervolgens maken we enkele heerlijke groentenfilotaarten. Hierbij serveren we een frisse, originele salade.

Maar filodeeg kan ook als dessert. Als proevertje maken we twee vingerlikkende desserts: Midden-Oosterse filodriehoekjes met roomkaas, pistaches en rozenwater en walnootsigaren.

Achteraf maken we tijd om gezellig samen te proeven.