Doe de groeten aan de ganzen
hetpaleis & De Nwe Tijd
-
ZA 28/01/23
- 19:30
BESTEL TICKETS!
-
ABO & -26: € 10,00
VVK: € 10,00
KASSA: € 12,00
-
Den Amer
Grote zaal
Nijverheidslaan 24
3290 Diest
-
Wachtlijst & ruilshop
Wil je tickets maar is de voorstelling uitverkocht? Schrijf je dan hier in op de wachtlijst. Tickets te veel? Gebruik dan onze handige ruilshop. Meer info over de werkwijze vind je bij Wachtlijst & Ruilshop. Vergeet zeker niet je telefoonnummer in het vak 'Hoe wil je gecontacteerd worden' te noteren.
WACHTLIJST & RUILSHOP
Precies één jaar geleden ging de hond van broer en zus dood. En dus vieren ze feest. De taart is net aangesneden, de limonade uitgeschonken wanneer de bel gaat. Daar is het bezoek, genaamd De Dood. En dat blijkt heel gezellig.
Freek Vielen creëert samen met Danny Ronaldo, Margo Verhoeven en Tim David een wonderlijke en wonderschone wereld waarin ze samen met het publiek het leven én de dood vieren.
Op algemeen verzoek gaat Doe de groeten aan de ganzen opnieuw op tour door Vlaanderen. Wel maar even, scuus.
vanaf 6 jaar
Knack **** – Een circustheaterfeest met een zuurzoete toets én een overheerlijke slotverrassing waar jong en oud zich gretig aan tegoed doen.
