Re:lict - Workshop houtsnijden
Het Lepelhuis o.l.v. Harald Lamon
-
ZA 18/09/2021
-
10u
>
17u
-
55 euro
-
Sint-Barbarakerk (Kruisherenkerk)
Guido Gezellestraat
3290 Diest
-
Wachtlijst & ruilshop
Wil je tickets maar is de voorstelling uitverkocht? Schrijf je dan hier in op de wachtlijst. Tickets te veel? Gebruik dan onze handige ruilshop. Meer info over de werkwijze vind je bij Wachtlijst & Ruilshop. Vergeet zeker niet je telefoonnummer in het vak 'Hoe wil je gecontacteerd worden' te noteren.
WACHTLIJST & RUILSHOP
-
Deelnemers: 10
-
Meebrengen
Lunchpakket en een drankje
Maak je eigen (kook)lepel uit een vers stukje hout, fantastisch toch! Harald van het Lepelhuis leert je over hout, de technieken en de gereedschappen zodat je ook thuis verder kunt experimenteren en genieten van deze prachtige manier van houtbewerken.
Cursusinhoud:
- het hout: oogsten, soorten, structuur en eigenschappen
- het gereedschap: kliefmes, bijl, houtsnijmes en lepelmes
- veilig gebruik en onderhoud van het gereedschap
- van stammetje tot rechte (kook)lepel, verschillende snijtechnieken
- afwerking, schuren of niet?, olieën en decoratieve elementen
Het nodige gereedschap en hout is voorzien, wie wil kan zijn eigen bijl of mes meebrengen. Deze workshop duurt een hele dag, neem daarom zeker een lunchpakket en drankje mee.
Deze cursus kadert in het stadsfestival Re:lict